ИзбранноеКорзина
Производитель сепараторов САД для очистки и калибровки зерновых
+380 (50) 614-52-57+380 (97) 727-23-82+380 (50) 444-77-31
НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Сепаратор зерна САД-30
Сепаратор зерна САД-30
Витрина
Контакты
НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
92900, Украина, Луганская обл., Кременная, ул. Лиманская, 161 на карте
Круглосуточно

Сепаратор зерна САД-30

Описание

Сепаратори зерна САД здійснюють очищення і калібрування майже всіх типів насіння. За допомогою сепаратора можна очистити зерно різного ступеня забрудненості і вологи без втрати продуктивності обладнання. Аеродинамічні машини для очищення зерна САД допомагають збільшити врожайність на 35%.

Сепаратор для очищення зерна САД-30 — це багатофункціональна зерноочисна машина, яка використовується для всіх етапів очищення: початкового очищення насіння; первинного та вторинного очищення насіння; калібрування насіння за вагою.

Зерноочисний сепаратор САД-30 використовують для очищення та калібрування пшениці, ячменю, вівса, проса, соняшнику, кукурудзи, гороху, гірчиці, рису, сої, сорго, віки, люпину, кмину, льону, ріпаку, гречки, насіння трав, насіння овочів, насіння баштанних культур, насіння бобів та іншого насіння. 

Крім цього, сепаратор здатний очистити і відкалібрувати всі відомі сипучі матеріали діаметром до 15 мм, проводилися досліди на таких матеріалах як: щебінь, гранітна крихта, галька, мармурова крихта, абразивний матеріал, цеоліт, відвали порід та іншого. 

Технічні характеристики аеродинамічних сепараторів САД:

Продуктивність:

  • на попередньому очищенні − до 40 т/ч
  • на первинному очищенні − до 30 т/ч
  • на калібрування (сортування) − до 10 т/ч

Споживана потужність: 7,8 кВт

Габарити:

  • Довжина − 2750 мм.
  • Ширина − 1010 мм.
  • Висота − 3000 мм.

Маса: 844 кг.

Обслуговування сепаратора САД-30

Сепаратор САД-30 дуже простий в обслуговуванні, надійний, часто здатний замінити машини вже існуючої лінії, легко вбудовується в діючі лінії з очищення і калібрування. Сепаратор працює із зерном будь-якого ступеня забрудненості та вологості, не знижуючи якість сепарації і продуктивність. Має низьку споживчу енергоємність. Маємо можливість поставки з / д або автомобільним транспортом в будь-яку точку земної кулі.

Завантаження сепаратора

Подачу зерна необхідно організовувати самостійно на висоту сепаратора САД-30. Відсепароване зерно в ємності нижче рівня підлоги на якому встановлена машина. За бажанням замовника, сепаратори комплектуються колесами.

Способи установки і експлуатації САД-30

Зерноочисне обладнання встановлюється на зерноочисних комплексах або в будь-яких інших приміщеннях, де можливо здійснювати завантаження і вивантаження сепаратора.

Також пропонуємо Вашій увазі сепаратори САД з циклоном.

Характеристики

ПроизводительНПП Аэромех
Страна производстваУкраина
Типсепаратор зерноочистительный
Принцип действияаэродинамический
Сепаратор зерна САД-30

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх