+380 (50) 61... показать
Сепаратор САД-100 ##от компании## НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых - ##фото## 1
Виробник

Сепаратор САД-100

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
228 000 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Оплата по реквизитам на расчетный счет
Наложенный платеж
Оплата курьеру по г. Кременная
Оплата при самовывозе по г. Кременная
Контактная информация
Телефоны
+380 (50) 61... показать
Показать все контакты

Описание

Зерноочисні сепаратори САД, виготовлені українським підприємством «Аеромех», надійні та довговічні. Ми пропонуємо великий вибір моделей за вигідною ціною від виробника. 

Аеродинамічний сепаратор САД-100 обробляє 100 тонн насіння на годину. Обладнання не поступається за якістю конструкції і методом очищення іншим вітчизняним чи імпортним аналогам. 

Сепаратори САД використовуються для всіх етапів очищення зерна (початкового, первинного та вторинного очищення насіння; калібрування насіння за вагою). Відібраний таким чином посадковий матеріал допомагає підвищити урожайність на 35%.

Зерноочисний сепаратор САД-100 використовують для очищення та калібрування пшениці, ячменю, вівса, проса, соняшнику, кукурудзи, гороху, гірчиці, рису, сої, сорго, віки, люпину, кмину, льону, ріпаку, гречки, насіння трав, насіння овочів, насіння баштанних культур, насіння бобів та іншого насіння. 

Крім цього, сепаратор здатний очистити і відкалібрувати всі відомі сипучі матеріали діаметром до 15 мм, проводилися досліди на таких матеріалах як: щебінь, гранітна крихта, галька, мармурова крихта, абразивний матеріал, цеоліт, відвали порід та іншого. 

Технічні характеристики сепараторів САД: 

Продуктивність:

  1. на попередньому очищенні − до 150 т/ч
  2. на первинному очищенні − до 100 т/ч
  3. на калібрування (сортування) − до 40 т/ч

Споживана потужність: 31 кВт

Габарити:

  1. Довжина − 3830 мм.
  2. Ширина − 1700 мм.
  3. Висота − 3850 мм.

Маса: 2220 кг.

Обслуговування сепаратора САД-100

Сепаратор САД-100 дуже простий в обслуговуванні, надійний, часто здатний замінити машини вже існуючої лінії, легко вбудовується в діючі лінії з очищення і калібрування. Сепаратор працює із зерном будь-якого ступеня забрудненості та вологості, не знижуючи якість сепарації і продуктивність. Має низьку споживчу енергоємність. Маємо можливість поставки ж / д або автомобільним транспортом в будь-яку точку земної кулі.

Завантаження сепаратора

Подачу зерна необхідно організовувати самостійно на висоту сепаратора САД-100. Відсепароване зерно в ємності нижче рівня підлоги на якому встановлена машина. За бажанням замовника, сепаратори комплектуються колесами.

Способи установки і експлуатації САД-100

Сепаратор встановлюється на зерноочисних комплексах або в будь-яких інших пристосованих приміщеннях, де є можливість здійснювати завантаження і вивантаження сепаратора.

Також пропонуємо Вашій увазі сепаратори САД з циклоном.

Характеристики

Производитель
НПП Аэромех
Страна производства
Украина
Тип
стационарная, передвижная (на колесах), переносная, промышленная
Вид
ворохоочиститель, сортировальная зерноочистительная машина, специальная зерноочистительная машина
Производительность т/час
100
Тип
сепаратор зерноочистительный
Принцип действия
аэродинамический

Подобные товары

Сепаратор САД-4 (очистка зерна) в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
49 000 ₴
Сепаратор САД-50 з циклоном в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
198 000 ₴
Сепаратор САД-5 з циклоном в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
77 000 ₴
Сепаратор САД-150 з циклоном в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
390 000 ₴
Сепаратор зерновий САД-10 в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
82 800 ₴