+380 (50) 61... показать
Сепаратор зерновий САД-4 з циклоном ##от компании## НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых - ##фото## 1
Виробник

Сепаратор зерновий САД-4 з циклоном

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
76 000 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Оплата по реквизитам на расчетный счет
Наложенный платеж
Оплата курьеру по г. Кременная
Оплата при самовывозе по г. Кременная
Контактная информация
Телефоны
+380 (50) 61... показать
Показать все контакты

Описание

Сепаратор САД-4 з циклоном — сучасне обладнання для очищення та калібрування насіння всіх сількогосподарських культур. Циклон вловлює пил, легкі домішки і дрібнодисперсійні частинки, які надходять разом з вихідним матеріалом на сепарацію. Циклони розроблені тільки для сепараторів САД і вбудовані безпосередньо в зерноочисну машину. Застосовуються на підприємствах з жорсткими екологічними та санітарними вимогами до виробництва. Відмінні риси: компактність, низьке енергоспоживання, простота експлуатації.

Продуктивність сепаратора САД з циклоном:

  1. на попередньому очищенні − до 6 т/ч
  2. на первинному очищенні − до 4 т/ч
  3. на калібрування (сортування) − до 2 т/ч

Споживана потужність: 2,5 кВт

Габарити:

  1. Довжина− 2565 мм.
  2. Ширина − 700 мм.
  3. Висота − 1850 мм.

Маса: 313 кг.

Особливості сепаратора САД-4 з циклоном

Сепаратор САД-4 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. Унікальність даного обладнання у високоточному калібруванні зерна за питомою вагою, однорідність насіння при сепарації ± 3%, що дає можливість виділяти зерно з підвищеним вмістом клейковини, високим вмістом білка. Якісні показники сепарації вище, ніж на відомих до теперішнього часу сепараторах та калібрувальних машинах. 

Обслуговування сепаратора САД-4 з циклоном

Сепаратор САД-4 з циклоном дуже простий в обслуговуванні, надійним, часто здатний замінити машини вже існуючої лінії, легко вбудовується в діючі лінії з очищення і калібрування. Сепаратор працює із зерном будь-якого ступеня забрудненості та вологості, не знижуючи якість сепарації і продуктивність. Має низьку споживчу енергоємність. Маємо можливість поставки з / д або автомобільним транспортом в будь-яку країну світу. 

Очищення і калібрування

Сепаратор здійснює очищення і калібрування усіх відомих видів насіння, а саме: Пшениця, Ячмінь, Овес, Просо, Соняшник, Кукурудза, Горох, Гірчиця, Рис, Соя, Сорго, Віка, Люпин, Кмин, Льон, Рапс, Гречка, Насіння трав, насіння овочів, насіння баштанних культур, насіння бобів і так далі. Також сепаратор здатний очистити і відкалібрувати всі відомі сипкі матеріали діаметром до 15 мм, проводилися досліди на таких матеріалах як: Щебінь, Гранітна крихта, Галька, Мармурова крихта, Абразивний матеріал, Цеоліт, Відвали порід і так далі. 

Завантаження сепаратора

Подачу зерна необхідно організовувати самостійно на висоту сепаратора САД-4 з циклоном. Відсепароване зерно в ємності нижче рівня підлоги на якому встановлена машина. За бажанням замовника, сепаратори комплектуються колесами. 

Способи установки і експлуатації САД-4 з циклоном

Сепаратор встановлюється на зерноочисних комплексах або в будь-яких інших пристосованих приміщеннях, де можна здійснювати завантаження і вивантаження сепаратора.

Також у нас Ви можете купити аеродинамічні сепаратори САД для очищення та калібрування зернових, зернобобових, олійних, насіння овочевих, лікарських та прядильних культур.

Характеристики

Производитель
НПП Аэромех
Страна производства
Украина
Тип
сепаратор зерноочистительный
Принцип действия
аэродинамический
Тип
калибровочная машина
Назначение
для семечек

Подобные товары

Сепаратор зерновий САД-5 в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
50 400 ₴
Сепаратор зерна САД-4 в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
49 000 ₴
Сепаратор зерна САД-30 в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
178 000 ₴
Сепаратор САД для очистки проса в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
от 76 000 ₴
Сепаратор САД-150 в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
249 000 ₴
Сепаратор САД-100 з циклоном в Луганской области от компании НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Виробник
340 000 ₴