ИзбранноеКорзина
НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
+380 (50) 614-52-57+380 (97) 727-23-82+380 (50) 444-77-31
НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
Сепаратор САД-100 з циклоном
Сепаратор САД-100 з циклоном
Витрина
Контакты
НПП Аэромех - производитель сепараторов САД для очистки зерновых
92900, Украина, Луганская обл., Кременная, ул. Лиманская, 161 на карте
Круглосуточно

Сепаратор САД-100 з циклоном

Описание

Сепаратор САД-100 з циклоном використовується для очищення і калібрування насіння різних видів сільгоспкультур. Обладнання можна використовувати для обробки зерна будь-якого ступеня забрудненості та вологості, при цьому без зниження продуктивності та якості сепарації.

Продуктивність сепаратора САД з циклоном:

  • на попередньому очищенні − до 150 т/ч
  • на первинному очищенні − до 100 т/ч
  • на калібрування (сортування) − до 40 т/ч

Споживана потужність: 37 кВт

Габарити:

  • Довжина − 5970 мм.
  • Ширина − 2220 мм.
  • Висота − 3850 мм.

Маса: 3087 кг.

Особливості сепаратора САД-100 з циклоном

Сепаратор САД-100 з циклоном отримав широке застосування, як на крупних елеваторах, так і в невеликих фермерських господарствах, які займаються вирощуванням товарного зерна. Унікальність даного обладнання у високоточному калібруванні зерна за питомою вагою, однорідність насіння при сепарації ± 3%, що дає можливість виділяти зерно з підвищеним вмістом клейковини, високим вмістом білка. Якісні показники сепарації вище, ніж на відомих до теперішнього часу сепараторах та калібрувальних машинах.  

Очищення і калібрування

Сепаратор здійснює очищення і калібрування усіх відомих видів насіння, а саме: Пшениця, Ячмінь, Овес, Просо, Соняшник, Кукурудза, Горох, Гірчиця, Рис, Соя, Сорго, Віка, Люпин, Кмин, Льон, Рапс, Гречка, Насіння трав, насіння овочів, насіння баштанних культур, насіння бобів і так далі. Також сепаратор здатний очистити і відкалібрувати всі відомі сипкі матеріали діаметром до 15 мм, проводилися досліди на таких матеріалах як: Щебінь, Гранітна крихта, Галька, Мармурова крихта, Абразивний матеріал, Цеоліт, Відвали порід і так далі. 

Завантаження сепаратора

Подачу зерна необхідно організовувати самостійно на висоту сепаратора САД-100 з циклоном. Відсепароване зерно в ємності нижче рівня підлоги на якому встановлена машина. За бажанням замовника, сепаратори комплектуються колесами. 

Циклон

Циклон - це обладнання для уловлювання пилу, легких домішок і дрібнодисперсійних частинок, які надходять разом з вихідним матеріалом на сепарацію. Пропоновані циклони розроблені тільки для сепараторів САД і є їх невід'ємною частиною; вони вбудовані безпосередньо в машину. Застосовуються на підприємствах з жорсткими екологічними та санітарними вимогами до виробництва. Відмінні риси: компактність, низьке енергоспоживання, простота експлуатації. 

Способи установки і експлуатації САД-100 з циклоном

Сепаратор САД з циклоном встановлюється на зерноочисних комплексах або в будь-яких інших пристосованих приміщеннях, де є можливість здійснювати завантаження і вивантаження сепаратора. Ми можемо доставити замовлений вами сепаратор з / д або автомобільним транспортом в будь-яку країну світу. 

Також у нас Ви можете купити аеродинамічні сепаратори САД для очищення та калібрування зернових, зернобобових, олійних, насіння овочевих, лікарських та прядильних культур.

Характеристики

ПроизводительНПП Аэромех
Страна производстваУкраина
Типсепаратор зерноочистительный
Принцип действияаэродинамический
Сепаратор САД-100 з циклоном

Отзывы

Пока нет отзывов

Подобные товары

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх